Meie kodu

Hei!

Mulle on sisekujundus alati väga meelepärane ja tore tegevus tundunud. Ma lihtsalt armastan värve kokku sobitada ja erinevaid ideid kokku miksida. Meie praegune pesa on küll ajutine, kuid sedagi on super tore sisustada. Minu kodu ja tööruumi puhul räägime endiselt valge-halli-heleroosa värvigammast. 😀 Need värvid on mulle juba aastaid sümpatiseerinud, sest need on mõnusad pastellsed ja soovi korral saab alati mõnda teist tooni sisse tuua. Hetkel  pole kõik veel päris valmis aga lisan siia mõned pildid hetke olukorrast.:D

AfterlightImage 10-2

Magamistuba on meil valgete ja hallide toonidega. Enamus mööblist ja dekoratsioonidest on pärit Ikeast, Jyskist või Pierist.

IMG_3989

AfterlightImage 12-2

AfterlightImage 13-2

Järgmistel piltidel on meie kaks armast kiisupoega Pisike ja Tommy. Pisikesega kohtusime esimest korda pulmareisil Santorinil. Õhtul kuulsime ukse taga väikse kiisupoja häält ja seal ta oli.  Pisike oli väga haige ja õnneks õnnestus meil Karliga võtta ühendust kohalike vabatahtlikega, kes võtsid ta enda hoole alla ja ravisid terveks. Me Karliga oleme väga suured kassi inimesed ja meile saadeti Pisikese tervenemisest pilte. Peale pikka kaalutlemist otsustasime me ta adopteerida. Hulkuvad loomad (kassid ja koerad) Santorinil on väga halvas seisus, eriti talvel kui saar on praktiliselt inimtühi ja loomadel ei ole võimalust kusagilt süüa ega peavarju saada. Selle tagajärjel paljud surevad nälga, neid mürgitatakse või murravad vihased ja näljased koerad kiisud maha. Nähes kuidas Pisike seal tuule ja vihma käes nälgides ainult penoplasti tüki peal ennast soojendas oli südantlõhestav. Hoiukodus leidis Pisike endale parima sõbra, kelle nimeks Tommy. Tommy saatus oli samuti traagiline. Ta päästeti kohaliku naise poolt koertekamba eest, kes üritasid teda maha murda. Nüüd on õnneks mõlemad kiisud peale kolme lennusõitu turvaliselt kodus, pehmes voodis ja täis kõhuga.

AfterlightImage 4-2

AfterlightImage 8-2

AfterlightImage 7-2

Ikeast ostsime sellise ägeda kleebitava maakaardi, kuhu peale märkisime väikeste kristallikestega kohad, kus me käinud oleme.

AfterlightImage 17-2

AfterlightImage 15-2

AfterlightImage 16-2

IMG_3996

AfterlightImage 19-2

IMG_4002

IMG_3762

IMG_3947

AfterlightImage 14-2

Suured tänud huvi tundmast ja järgmiste postitusteni! 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s